ürünlerimiz

Düz Cam
4mm düz cam, 6mm düz cam, 8mm düz cam, 10mm düz cam, 8mm düz ayna

Kurşun Geçirmez Cam
İstenilen ebatlarda ve dayanıklıkta cam üretilir.

Lamine Cam (Lameks Cam)
4+4 şeffaf lamine cam, 5+5 şeffaf lamine cam, 6+6 şeffaf lamine cam, 4+4 opak lamine cam, 5+5 opak lamine cam, 4+4 füme lamine cam, 4+4 mavi lamine cam, 4+4 yeşil lamine cam

Isı Cam
İstenilen ebatlarda ve dayanıklıkta cam üretilir.

Cam Kapı
700 x 2100, 750 x 2100, 800 x 2100, 850 x 2100, 900 x 2100, 950 x 2100, 1000 x 2100, 900 x 2200

Cam Kapı Aksesuarları
GÜLSAN, KALE, GEZE, DORMA, BİRSAN

Küpeşte ve Korkuluk Camları
İstenilen ebatlarda ve dayanıklıkta cam üretilir.

Casus Ayna (Sorgu Odası Camı)
Tek taraflı görüntüleme. İstenilen ebatlarda ve dayanıklıkta cam üretilir.

Düz Cam

Düz Cam

Camın kendisinden daha ağır bir metal üzerinde yüzdürülmesi esasına dayanan "float prosesi", cam yüzeyinin dalgasız bir düzlem olmasını sağlamaktadır. Float cam üretimi, Trakya Cam Sanayii A.Ş. fırınlarında T.S. 10288 standardına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Float cam, renkli veya renksiz olsun, istenilen boyutlarda kesilerek, bükülerek, taşlanarak, kaplanarak kullanılabileceği gibi belirli prosesler sonucunda emniyet camı haline dönüştürülebilir. Bütün bu işlemler sonucunda float cam standart özelliklerinin yanısıra: Emniyet - Işıklandırma - Güneş Işığından koruma Yalıtım - Dekorasyon gibi farklı işlevler kazanmış olur.

Kurşun Geçirmez Cam

Kurşun Geçirmez Cam

Para ve kiymetli esya nakil araçlarınız, otomobiliniz yada minibüsünüz, kendinizi, sevdiklerinizi veya deger verdiginiz seyleri güvende hissetmeniz için tüm araç çesitlerinize yeni teknoloji ürünleri ile komple zırhlama uyguluyoruz.

Eski teknoloji ile imal edilen zırhlı camlar araçlar için fazla ağırlık oluşturuyor hem de araçlar ömür boyunca kurtulamayacağı çirkin bir görünüme sahip oluyordu. Yeni teknoloji ürünü “polikarbonatlı camlar” ile ağırlık sebebiyle aracınıza verilen zarar ortadan kalkıyor ve aracınızın içerisi daha estetik bir gürünüme kavuşuyor.

Lamine Cam (Lameks Cam)

Lamine Cam (Lameks Cam)

Lamine cam renkli veya renksiz özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla iki veya daha fazla cam plakanın ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile üretilir. Kırılma halinde parçaları yerinde tutarak yaralanma risklerini azaltır. Bu özelliği nedeniyle lamine güvenlik camı olarak kabul edilir. Lamine cam, bir taraftan diğer tarafa istenmeyen geçişleri önlemesi veya geciktirmesi açısından da doğru bir seçimdir. Laminasyon eğimli veya başüstü camlamaların iç camları için standart ve tipik bir çözümdür.

Lamine,yalıtım camı üniteleri (ISICAM®), renksiz, harmandan renkli, kaplamalı ve ısıl işlemli camlarla birlikte oluşturulabilir. Lamine cam, düşük UV geçirgenliği ile eşyaların doğal renklerinin daha uzun süre korunması ve gürültü kontrolu açılarından da yararlıdır. Standart Lamine üretimi 0,38 mm kalınlıklı renksiz PVB ile yapılmaktadır. Ayrıca 0.76, 1.14, veya 1.52 mm kalınlıklı yapılabilir. Laminasyonda kullanılan cam/camlar temperli ise 1,52 mm kalınlıklı PVB kullanılmaktadır.

Isı Cam

Isı Cam

İki veya daha çok sayıda cam plakanın aralarında ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesiyle oluşan yalıtım camı ünitesidir.

ISICAM üniteleri iç ortamla dış ortam arasındaki ısı transferini geciktirerek yalıtım sağlamaktadır. Yalıtımın başarısını cam panolar arasındaki ara boşluk dolgusunun niteliği ve genişliği ile varsa kaplamanın yayınım (emissivity) katsayısı belirlemektedir.

Cam Kapı

Cam Kapı

10 mm standart temperli cam kapılar.

Cam Kapı Aksesuarları

Cam Kapı Aksesuarları

GÜLSAN, KALE, GEZE, DORMA, BİRSAN


Karadeniz Cam Ticaret Ltd. Şti. bir ŞişeCam bayisidir.